NÁBYTEK

Výhradní dovozce renomovaných značek rozeznatelných na trhu.

MATIS

Matis je firma ze Srbska, která má pod svými křídly 4 výrobní firmy pro výrobu čalouněného i deskového nábytku, nábytku z masivu a výrobu matrací a polštářů.

ATLAS

Firma ATLAS byla založena roku 1994 v Srbsku a zabývá se výrobou vysoce kvalitního čalouněného nábytku a úpravou, adaptací a zušlechtěním interiérů.

TECHNIKA

Okruh výrobků speciálně vybraných pro spotřebitele, kteří dovedou rozeznat kvalitu.

HISENSE

Hisense Co je jeden z největších čínských mezinárodních výrobců bílé techniky a elektroniky se sídlem v provincii Šandong.

TEKA KUPPERSBUSCH

Byla založena v roce 1924. Teka je mezinárodní firma německého původu, která se zabývá výrobou přístrojů a zařízení pro kuchyně a koupelny, vyrábí také porcelánové zboží a průmyslové kontejnery.

GORENJE

Gorenje je největší slovinský výrobce bílé techniky a s podílem 4% na trhu také jeden z osmi největších výrobců přístrojů a zařízení pro domácnosti v Evropě.

KRBY A KAMNA

Široký sortiment krbů a kamen na jednom místě – můžete si vybrat kamna na dřevo, pelety nebo plynová kamna.

PLAMEN

PLAMEN Požega je chorvatská továrna s tradicí dlouhou 85 let na výrobu litinových výrobků a největší a jediný výrobce kamen v Chorvatsku. span>

BLIST

Podnik Blist d.o.o. byl založen v roce 1992 v Srbsku a převážně se zabývá výrobou kamen, krbů, elektrických kamen a infrazářičů a ostatní kovové zboží pro domácnost.

plamen-kamin

KUCHYŇSKÁ ZAŘÍZENÍ

Celkové kuchyňské vybavení, příbory, prostírání, sady v nejrůznějších barvách.

CUISINE SKAZA

Úspěšná rodinná firma ze Slovinska se zabývá vývojem a zpracováním plastů již více než 35 let a je známá svou špičkovou kvalitou výrobků a používáním přírodních a rozložitelných materiálů.