Ko smo mi_950x500

Kdo jsme?

Alpi je velkoobchodní společnost, která se zabývá dovozem a distribucí výrobků pro vybavení domácnosti – nábytku, techniky a potřeb pro domácnosti.

Vznikli jsme spojením komerčních činností dvou firem založených v roce 1996 – ALL-unico a Mistic. Důvodem spojení je synergie při vystupování na trhu, rozšíření prodejní nabídky, stejně jako ekonomické efekty v oblasti logistiky a ostatních aktivit, které souvisejí s pozitivním působením firmy.

Sjednocením zdrojů a obchodních znalostí společnost Alpi získala nezbytné obchodní vědomosti a vedle znalostí trhu a prodejní sítě jsme se stali obchodním partnerem, který nabízí paletu služeb, jež zahrnují kompletní proces distribuce a prodeje. Časem jsme optimalizovali procesy, zdokonalili informační systém, což nám umožnilo, abychom s malým týmem čítajícím 8 odborníků zajišťovali kompletní činnost.

Sklad

Společnost má velký sklad o rozloze 4260 m2, v němž se nacházejí obchodní kanceláře a výstavně-prodejní salon o rozloze 450 m2.

Kromě toho disponujeme ještě jedním maloobchodním objektem o rozloze 140 m2, který je v Praze. V současnosti Alpi zastupuje více známých mezinárodních výrobních značek z oblasti techniky, nábytku a domácích potřeb a spolupracuje s četnými renomovanými maloobchody v České republice a na Slovensku.

storage1
Pristup koji nas izdvaja_950x500

Přístup, který nás odlišuje

Přemýšlíme a pracujeme jako přirozené prodloužení vašeho týmu.

Naším přáním je být efektivní spojkou mezi výrobcem a maloobchodem, která současně poskytuje výborný servis spotřebitelům. Každý krok pečlivě zvažujeme a svoje dlouhodobé zkušenosti v prodeji, logistice a vedení společnosti, poznávání procesu a rychlost rozhodování využíváme k tomu, abychom adekvátně reprezentovali značky na trhu, a vytváříme maximální prodejní výsledky.

Na druhé straně zkušenost a stálá informovanost o trhu přispívají k tomu, že maloobchod, s nímž spolupracujeme, úspěšně staví a udržuje škálu výrobků, které zastupujeme na trhu. Společně vytváříme rozeznatelnou kvalitu na trhu tím, že spolupracujeme s vybranými značkami a stále tíhneme ke kvalitě.