Výrobky se vyznačují používáním nejmodernějších materiálů a moderními technologiemi, stejně jako dokonalým komfortem, a to vše v zájmu zákazníků. Vysoce kvalitní italská kůže, nejlepší látky a peří, moderní motorizované relaxační mechanismy, vysoce elastická pěna, kvalitní dřevěná konstrukce vyrobená z bukového masivu. Právě proto se ATLAS řadí k nejlepším a nejznámějším světovým výrobcům nábytku.

Vlastní tým designérů spolu s italskými a francouzskými externími odborníky již léta vytváří inovativní a krásný nábytek.

Historie

Od svého založení v roce 1994 firma ATLAS stanovila normy, z nichž vychází. Jedná se o vysoké estetické hodnoty, moderní design a nekompromisní kvalitu. Od malé ruční dílny s pouhými třemi pracovníky se ATLAS rozrostl do moderní společnosti s více než 160 zaměstnanci, a to díky velkému úsilí, pracovitosti a odhodlání. I přes dlouholetou tradici reaguje na požadavky současného trhu. Původní závazek vyrábět pouze kvalitní nábytek trvá i nadále s přesvědčením, že pouze takový přístup může dobýt nové trhy a najít cestu k novým zákazníkům…